Małopolski Program Wspierania Uczniów - gala
118. Małopolski Program Wspierania Uczniów - gala


Udział w Gali Wręczenia Nagród w ramach projektu:
„ Małopolski program wspierania uczniów”
W roku szkolnym 2025/2026 w naszej szkole był realizowany „Małopolski program wspierania uczniów”. Uczestniczyli w nim zakwalifikowani uczniowie z klas 2-4 oraz 5–8.
Jednym z końcowych etapów realizowanego projektu był udział w konkursie mającym na celu zaprezentowanie swojego przyszłego sukcesu. W klasach 2-4 była to praca plastyczna przedstawiająca sukces uzyskany w przyszłości, natomiast w klasach 4-8 należało przygotować pracę pisemną lub formę wizualną, np. film. Wyzwanie było ogromne, co wynikało też z ilości nadesłanych do organizatora prac. Dlatego bardzo cieszymy się z faktu, że w naszej szkole mamy aż 4 laureatów. Można rzec , że odniesiony sukces dodał naszym uczniom skrzydeł.
Oto oni:
- klasy 2-4 - 1 miejsce : Krystian Piętak ( 3b)
wyróżnienie: Szymon Ślusarz ( 2a) - klasy 5-6 - 3 miejsce: Szymon Ścigaj ( 6a)
wyróżnienie: Daria Maślona ( 6b)
Laureaci wraz z panią dyrektor, przedstawicielem samorządu oraz liderami zostali zaproszeni na galę wręczenia nagród, która odbyła się 21 maja 2026 r. na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Zwycięzcom gratulujemy tak ogromnego sukcesu.
Liderzy projektu:
Iwona Jarosińska – Klusek
Weronika Słoma
Andrzej Gruszczyński





























