Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Ryczowie

Kontakt nauczyciele

E-maile służbowe nauczycieli

Imię i nazwisko

Email

Dyrektor
Dorota Fryc-Piętak
dorota.fryc-pietak@zspryczow.pl
V-Dyrektor
Agnieszka Rybarczyk
agnieszka.rybarczyk@zspryczow.pl
   

Ks. Sławomir Głuszek

slawomir.gluszek@zspryczow.pl

Agata Bury

agata.bury@zspryczow.pl

Agnieszka Dej

agnieszka.dej@zspryczow.pl

Agnieszka Wawro

agnieszka.wawro@zspryczow.pl

Justyna Gacek

justyna.gacek@zspryczow.pl

Justyna Galus

justyna.galus@zspryczow.pl

Andrzej Gruszczyński

andrzej.gruszczynski@zspryczow.pl

Danuta Burzyńska

danuta.burzynska@zspryczow.pl

Dominika Janus

dominika.janus@zspryczow.pl

Dorota Kaszuba

dorota.kaszuba@zspryczow.pl

Iwona Jarosińska-Klusek

iwona.jarosinska-klusek@zspryczow.pl

Jadwiga Kołodziej

jadwiga.kolodziej@zspryczow.pl

Jadwiga Sołtys

jadwiga.soltys@zspryczow.pl

Joanna Bryła

joanna.bryla@zspryczow.pl

Joanna Jędra

joanna.jedra@zspryczow.pl

Joanna Starowicz

joanna.starowicz@zspryczow.pl

Kamil Szewczyk

kamil.szewczyk@zspryczow.pl

Klaudia Szewczyk

klaudia.szewczyk@zspryczow.pl

Karolina Monica

karolina.monica@zspryczow.pl

Katarzyna Bochyńska-Byrska

katarzyna.bochynska-byrska@zspryczow.pl

Katarzyna Simik

katarzyna.simik@zspryczow.pl

Kazimierz Bartuś

kazimierz.bartus@zspryczow.pl

Magdalena Dębińska-Sikora

magdalena.debinska-sikora@zspryczow.pl

Magdalena Stuglik

magdalena.stuglik@zspryczow.pl

Anna Kapała-Perlińska

anna.kapala-perlinska@zspryczow.pl

Stanisław Tracz

stanislaw.tracz@zspryczow.pl

Małgorzata Grela

malgorzata.grela@zspryczow.pl

Małgorzata Gruszczyńska

malgorzata.gruszczynska@zspryczow.pl

Mariola Gawęda

mariola.gaweda@zspryczow.pl

Monika Kukuła

monika.kukula@zspryczow.pl

Magdalena Kowalcze

magdalena.kowalcze@zspryczow.pl

Paweł Słowiak

pawel.slowiak@zspryczow.pl

Marzena Kozioł

marzena.koziol@zspryczow.pl

Karolina Gołba

karolina.golba@zspryczow.pl

Aneta Choroszy

aneta.choroszy@zspryczow.pl

Weronika Słoma

weronika.sloma@zspryczow.pl

Agnieszka Gawęda

agnieszka.gaweda@zspryczow.pl
 

ZOBACZ

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny

Ważne strony