Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Ryczowie

Nauczyciele

Nauczyciele i pracownicy szkoły 2022/2023

Dyrekcja 

Dyrektor

mgr Dorota Fryc-Piętak

V-ce dyrektor

mgr Agnieszka Rybarczyk

 

Grono pedagogiczne

Religia

ks. mgr Sławomir Głuszek
mgr Marzena Kozioł

Historia

mgr Agnieszka Wawro

WOS

mgr Agnieszka Wawro

Język polski

mgr Agnieszka Rybarczyk
mgr Joanna Jędra
mgr Danuta Burzyńska
mgr Anna Kapała-Perlińska

Język niemiecki

mgr M. Dębińska-Sikora

Język angielski

mgr Danuta Burzyńska
mgr Justyna Galus

Matematyka

mgr Iwona Jarosińska-Klusek
mgr inż. Jadwiga Kołodziej

Przyroda

mgr Dorota Kaszuba

Fizyka

mgr Stanisław Tracz

Chemia

mgr Stanisław Tracz

Biologia

mgr Dorota Kaszuba

Geografia

mgr Paweł Słowiak

Muzyka
Plastyka

mgr Katarzyna Bochyńska-Byrska

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Kamil Szewczyk

Ed. informatyczna
Informatyka

mgr Kazimierz Bartuś

Technika

mgr Kazimierz Bartuś

Wychowanie fizyczne

mgr Agnieszka Dej
mgr Kamil Szewczyk

Doradztwo zawodowe

mgr Agnieszka Dej

Nauczyciel oddziału "0"

mgr Małgorzata Gruszczyńska
mgr Jadwiga Sołtys

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Magdalena Stuglik
mgr Katarzyna Simik 

mgr Joanna Bryła
mgr Małgorzata Grela

mgr Joanna Starowicz
mgr Andrzej Gruszczyński

Przedszkole

mgr Dominika Janus
mgr Justyna Gacek
mgr Klaudia Szewczyk
mgr Agnieszka Gawęda

mgr Mariola Gawęda
lic. Karolina Gołba

Pedagog

mgr Agata Bury

Psycholog

Weronika Słoma

Logopeda

mgr Joanna Jędra
mgr Dorota Kaszuba
mgr Justyna Gacek

Wychowanie do życia
w rodzinie

mgr Dorota Fryc-Piętak
mgr Agnieszka Wawro

Zajęcia rewalidacyjne

mgr Joanna Starowicz

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Agata Bury
mgr Andrzej Gruszczyński
mgr Małgorzata Grela

mgr Małgorzata Gruszczyńska

Nauczyciel wspomagający

mgr Magdalena Kowalcze
mgr Karolina Monica

Świetlica

mgr Monika Kukuła

Biblioteka

mgr Aneta Choroszy

Zespół muzyczny

Adam Krystian

Sekretariat

mgr Agnieszka Szwed-Maj

 

Pracownicy obsługi

Biela Jadwiga Michalska Emilia
Kubas Zygmunt Alicja Sowa
Kamińska Agnieszka Natalia Szymula
Mależyna Stanisława Rybarz Ewa
Gawęda Małgorzata Kanownik Agnieszka
Konior Krystyna  

ZOBACZ

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny

Ważne strony